Pension Josef Blažek

Pension Josef Blažek nabízí ubytování v obci Antonínov, jež je místní částí obce Josefův Důl v regionu Jizerské hory.

Pension Josef Blažek - ubytování:

Všechny pokoje Pensionu Josef Blažek jsou zařízeny standardním vybavením. Část pokojů je vybaveno vlastním sociálním zařízením, pro ostatní pokoje jsou k dispozici sociální zařízení na patře. Některé pokoje jsou vybaveny vlastním kuchyňským koutem. Součástí pensionu Josef Blažek  je jídelna a společenská místnost s TV SAT. Pokoje jsou prostorné a je možné je rozšířit o další lůžka.

V letním období je možné posedět na venkovní terase, k dispozici je venkovní gril a přírodní ohniště.

Parkovat je možné na zabezpečeném parkovišti přímo před objektem pensionu Josef Blažek.

Pension je zařízený pro větší skupiny návštěvníků jako jsou školy v přírodě, ale je vhodný i pro rodinnou rekreaci. Dobrou zkušenost máme s ubytováním penzistů.

Pension Josef Blažek - lokalita:

Turistické středisko Antonínov - Josefův Důl se nachází v Libereckém kraji poblíž měst Jablonec nad Nisou a Tanvald. Právem je považováno bránou do Jizerských hor. Lokalita je zajímavá pro celoroční vyžití, přesto nejoblíbenější je v zimním období pro dostupnost lyžařských vleků a dobře udržované lyžařské stopy.

mailJosefův Důl

Antonínov 7, Josefův Důl, 468 44