Kemp Zelené údolí

Zelené údolí se nachází v hezkém a klidném prostředí obce Mladějov, v samém srdci turistického regionu Český ráj. Zelené údolí leží zhruba na polovině cesty mezi městy Sobotka a Jičín. Zelené údolí poskytuje ideální podmínky pro školní výlety, dětské tábory, školy v přírodě a aktivní dovolenou.

Kemp Zelené údolí v provozu od 1.5. do 30.9.

Kemp Zelené údolí – ubytování:

Zařízení je umístěno v údolí, které obklopuje vzrostlá zeleň. Areálu dominuje centrální budova – místo sloužící nejen pro hromadné stravování a volný čas, ale i k posezení v restauraci. V přízemí budovy jsou vybudovány centrální sprchy a sociální zařízení využívané hosty ubytovanými v dřevěných chatkách typu “A“. K dalším typům ubytování patří sruby a apartmány s vlastním sociálním zařízením.

Chatička „A“

Chatičky jsou situované do půlkruhu. Každá chatička je vybavena dvěma lůžky. Uprostřed půlkruhu se nachází hřiště pro míčové hry. Sociální zařízení pro ubytované v chatičkách se nachází centrální budově.

Srub

Sruby mají kapacitu pro čtyři osoby. Ve srubu jsou palandy nebo samostatná lůžka, skříň a stůl. Sociální zařízení pro osoby ubytované v chatičkách se nachází v centrální budově.

Gizela

Dřevěná dvojchatka obklopená vzrostlou zelení. Areál nabízí čtyři dvojchatky, z čehož každá část s možností ubytování pro osm osob. Gizely mají samostatné vchody, dva pokoje, WC a umyvadlo. Každá Gizela má prostorný krytý balkon. Sprchy se nacházejí v centrální budově.

Apartmány

Apartmány jsou v areálu dva, každý pro pět osob. Apartmány mají společný vchod a předsíň. Každý apartmán má vlastní kuchyňku a sociální zařízení.

Vila

Na okraji areálu, samostatně stojící zděná dvoupodlažní vilka, s celkovou kapacitou pro 7 osob. V přízemí se nachází společná místnost s krbem, ložnice, kuchyňka a sociální zařízení (WC, sprcha). V patře jsou dvě ložnice.

Rekreační středisko Zelené údolí – další služby:

Areál nabízí prostor k mnoha aktivitám – klubovnu, hřiště na míčové hry, stolní tenis, dětské prolézačky, pískoviště a dva plavecké bazény s přírodní vodou.

Okolní příroda se může pochlubit jedinečnou směsicí skal, hradů a zámků.

mailMladějov

Loveč 15, Mladějov, 507 45