Kemp Sportovní a relaxační centrum Nové Město pod Smrkem

Kemp Sportovní a relaxační centrum u koupaliště v Novém Městě pod Smrkem se nachází po nejvyšším vrchem Jizerských hor – Smrkem. Nové Město pod Smrkem leží na hranicích severního cípu Jizerských hor - Frýdlantska s Polskem.

Kemp Sportovní a relaxační centrum Nové Město pod Smrkem – ubytování:

Autokemp se nachází u přírodního koupaliště a nabízí ubytování v chatkách (1x osmilůžková, 1x sedmilůžková, 3x čtyřlůžková, 1x třílůžková), místa pro stany (cena za noc od 50,- Kč) i karavany. Součástí autokempu je i občerstvení, hřiště na beach volejbal a sociální zařízení.

Kemp Sportovní a relaxační centrum Nové Město pod Smrkem – další nabídka:

Autokemp je součástí sportovního a relaxačního centra, které má v nabídce dvě sportovní haly, lezeckou stěnu a bazén s vířivkou. Kemp je ideálním místem pro školní pobyty a sportovní družstva.

Kemp Sportovní a relaxační centrum Nové Město pod Smrkem – okolí:

Okolí Nového Města pod Smrkem má velmi atraktivní turistikou nabídku na celý rok. Na jedné straně severní hřebeny Jizerských hor s nejvyšší horou tohoto pohoří Smrkem s rozhlednou. Na polské straně Smrku se nachází zimní středisko se sjezdovkou a lyžařským vlekem. Od jara do podzimu láká do Nového Města pod Smrkem tisíce cyklistů řada cyklotras a především Singltrek okolo Smrku v délce 65 kilometrů na české i polské straně.

Na druhé straně Frýdlantsko s chrámem v Hejnicích, Obřím sudem v Lázních Libverda, muzeem v Jindřichovicích pod Smrkem a zámkem ve Frýdlantu.

mailNové Město pod Smrkem

Plovárenská, Nové Město pod Smrkem, 463 65