Apartmány Josef Brožek

Apartmány Josef Brožek se nachází ve městě Rovensko pod Troskami, které leží v turistickém regionu Český ráj. Rovensko pod Troskami se nachází nedaleko hlavních turistických lokalit Českého ráje – oblastí hradu Trosky a Hruboskalska. Penzion je vhodný nejen pro ubytování turistů a cyklistů, ale i rodin s dětmi.

Apartmány Josef Brožek – ubytování:

Ubytování s celkovou kapacitou 8 lůžek nabízí dva apartmány, které jsou vybaveny kuchyní, WC a sprchou. K Dispozici je také zahrada s bazénem, altán s grilem a zázemím pro děti. V okolí apartmánů najdete i další služby jako jsou obchody, restaurace, půjčovna kol, tenisové kurty, minigolf nebo jízdárna v Hnanicích, které jsou vzdáleny 5 km.

Apartmány Josef Brožek  - okolí:

Poloha apartmánů v centru Českého ráje umožňuje podnikat pěší výlety, výlety na kolech nebo výlety autem.

Několik zajímavých turistických cílů Českého ráje:
- vrch Kozákov 9 km
- hrad Trosky 6 km
- skanzen v Dolánkách 14 km
- Rovensko pod Troskami 1,5 km
- rybníky Jinolice 10 km
- hrad Kost 15 km
- hrad Rotštejn 10 km
- zámek Hrubý Rohozec 12 km
- zámek Hrubá Skála 5 km
- město Jičín 15 km

mailRovensko pod Troskami