Lovecká chata nabízí ubytování v obci Vrchovina, která je bezpsotředně blízko městu Nová Paka v regionu Český ráj.

Jedná se o novou chatu, která je zařízena v loveckém stylu a je umístěna ve velmi čistém a impozantním prostředí u lesa v podhůří Krkonoš.

Lovecká chata - vybavení:

V přízemí Lovecké chaty se nachází kuchyň, sociální zařízení (WC, sprchový kout) a jeden dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. V prvním patře dále, dva pokoje - čtyřlůžkový a třílůžkový. Společenská místnost je vybavena rádiem, televizí, satelitem, magnetofonem, gramofonem a společenskými hrami. Ve venkovních prostorách můžete využívat krb ke grilování nebo opékání.

Lovecká chata - turistika:

V letním období je zdejší oblast vhodná pro turistiku a je zde celá řada přírodních útvarů, historických a kulturních památek, jako například Hrad Kumburk, Bradlec, Pecka, Humprecht, Kost a nebo ZOO Dvůr Králové.

V letních měsících je zde možnost koupání a v zimních měsících je zde možnost sjezdového lyžování, nebo můžete využít mnoho běžeckých stezek.

Máte-li rybářský lístek, tak ho nenechávejte doma, protože ho zde jistě uplatníte na některém z rybníků.

mailNová Paka

Nová Paka - Vrchovina 153, 509 01