Penzion MW Sedmihorky

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech.

Penzion MW Sedmihorky se nachází přibližně 5 km od města Turnova. Pokud se rozhodnete pro rekreaci v tomto penzionu, personál Vám rád zodpoví případné dotazy, doporučí trasy pro pěší či cykloturistiku nebo poradí jinou alternativu aktivního či pasivního odpočinku během pobytu.

Lze si vybrat ze dvou typů pokojů:

• dvoulůžkové apartmá s kompletně vybavenou kuchyňkou (lednička, mikrovlnná trouba, vařič, nádobí, příbory a tak dále) s možností přistýlky,
  • dvoulůžkový pokoj, kde je rovněž možnost přistýlky.

Součástí každého apartmá i všech ostatních pokojů je koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, všechny pokoje i apartmá jsou rovněž vybaveny TV-SAT.

Služby

• možnost výběru stravování ze tří restaurací v těsné blízkosti penzionu,
  • možnost nákupu potravin, prodejna 200m,
  • železniční zastávka vzdálena 50m, BUS 50m,
  • možnost koupání v přírodním koupališti vzdáleném 10 minut chůze, Městský bazén Turnov (5km), moderní venkovní Městské koupaliště Kníže Jičín (20km .. 15 minut jízdy autem),
  • parking zdarma zajištěn v areálu ubytování, parkování je osvětleno,
  • v areálu je Vám též k dispozici úschovna kol (zdarma),
  • v případě pěkného počasí možnost posezení v příjemném parčíku u penzionu nebo na terase pod slunečníkem,
  • v případě Vašeho zájmu si budete moci vybrat z pestré nabídky kulturních akcí, které se v Turnově a jeho okolí pořádají i v průběhu léta.

Tipy na výlet

Skalní města:

• Hruboskalské skalní město – 400 pískovcových věží dosahujících výšky až 55 metrů,
  • Prachovské skály – nejznámější skalní město,
  • Besedikcé skály – nezapomenutelné bludiště pro děti,
  • Suché skály u Malé Skály – nazývané „České Dolomity“, z dálky připomínající hřbet draka,
  • Klokočské a Betlémské skály, Příhrazské skály.

Místa dalekých rozhledů:

• Kozákov (744 m), Tábor (678 m), Kopanina (657 m), Medenec, Vyskeř, Mužský, Veliš, Zebín, Hlavatice, Čeřovka, Dubecko.

Přírodní a další zajímavosti:

• Bozkovské dolomitové jeskyně – největší podzemní jezero v České republice,
  • Podtrosecká údolí – nejrozsáhlejší komplex mokřadních biotopů na území CHKO Český ráj,
  • Řeka Jizera – Riegrova stezka vedená místy po visuté lávce nad hladinou řeky,
  • Libosad – komponovaná barokní krajina nedaleko Jičína,
  • Rovensko pod Troskami – barokní dřevěná zvonice s třemi „rebelantskými“ zvony obrácenými srdci vzhůru.
mailKarlovice

Sedmihorky 65, Karlovice, 511 01