Chata v Českém ráji - Lhotka

Chata se nachází v malé a klidné vesnici na poloviční cestě mezi Turnovem a Jičínem.

Objekt je vhodný pro 5 osob . V přízemí je obytná místnost s televizí, vybavená kuchyňská linka (elektrický vařič, lednice, mikrovlnná trouba, aj). Koupelna se sprchovým koutem + WC. V patře ložnice. Parkování přímo v zahradě u chaty. Povlečení dle dohody.

Ideální místo pro podnikání výletů do nejkrásnějších koutů Českého ráje - Prachovské skály, Hruboskalské skalní město, Klokočské skály, Kozákov, Hrad Trosky, Valdštejn, Kost, zámek Hrubá Skála, Humprecht, Hrubý Rohozec, Sychrov a mnoho dalších. Možnost koupání - Jinolické rybníky, Sedmihorky, koupaliště Maškova zahrada Turnov, koupaliště a krytý bazén Jičín, aquapark Liberec.

mailÚjezd pod Troskami

Semínova Lhota, Rovensko pod Troskami, 512 63