Penzion Sudkovi leží v obci Stružinec, 7 km jižně od města Semily a severozápadně od Lomnice nad Popelkou. Oblast Lomnice nad Popelkou a Semil leží na rozhraní Krkonoš a Českého ráje. Je často turisty nazývána Pojizeří.

Penzion Sudkovi – ubytování:

Penzion Sudkovi nabízí ubytování v 7 pokojích s celkovou kapacitou 28 lůžek. Každý pokoj je vybaven televizorem, sprchou a WC. Penzion je zaměřen na ubytování s dětmi. To znamená, že k dispozici jsou dětské postýlky a vše potřebné pro pobyt i nejmenších dětí.

Ubytování s domácími mazlíčky je možné po domluvě.

Penzion také vyhledávají sportovní kluby nebo školní pobyty, kdy provozovatel po domluvě zajistí celodenní stravování.

Penzion Sudkovi – stravování:

Součástí ceny je snídaně - domácí štrůdl, pečivo, džemy, med, lupínky, sýry, salámy, džusy - dle naší vzájemné domluvy. Hosté mají k dispozici kuchyňku s dřezem, mikrovlnou troubu, konvici, lednici a myčku nádobí. Je možno se domluvit i na jiném způsobu stravování. V okolí je mnoho menších i větších restaurací s výbornou kuchyní.

Penzion Sudkovi – okolí:

Okolí Stružince je vhodné k turistice. Nedaleko se nacházejí Bozkovské jeskyně a vrch Kozákov s vyhlídkovou věží nebo město Turnov

mailLomnice nad Popelkou

Tuháň 12, Lomnice nad Popelkou, 512 51