Chalupa Marie Šimková

Chalupa Marie Šimková poskytuje ubytování na okraji obce Komárov, na severní části vrchu Kozákov, v krásném prostředí regionu Český ráj.

Chalupa Marie Šimková - vybavení:

Ložnice se sociálním zařízením, obytná kuchyně s TV, rádiem a přistýlkami, sociální zařízení (sprchový kout a vana s lázeňskými kamny.

Chalupa Marie Šimková  - stravování:

Kuchyňka je kompletně vybavena (nádobí, lednička, mrazák, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, topinkovač, toustovač). Restaurace je vzdálena 1 km, obchod 5 km.

Chalupa Marie Šimková  - další služby:

Vytápění - akumulační kamna

U chalupy je oplocená zahrada, venkovní posezení, gril. Stejně jako z vrchu Kozákov, tak i od této poloroubené chalupy je krásný panoramatický výhled na Krkonoše a Jizerské hory. A kdo miluje vodu k osvětlenému bazénu na zahradě u chalupy je to jen pár kroků. 300m od chalupy se nachází lyžařský vlek Kozákov, více informací naleznete zde.

Chalupa Marie Šimková  - aktivity v blízkém okolí:

Paragliding 1 km, koně 5 km, tenis a posilovna 8 km, cyklistika - značené cyklostezky, terén kopcovitý, úschovna kol v chalupě.

Chalupa Marie Šimková  - doprava:

Parkování u chalupy, vlak 8 km, autobus 30 m, chalupa je vzdálena cca 110 km od Prahy.

Chalupa k pronajmutí celoročně, v zimní a letní sezoně pronajmutí v týdenních turnusech, majitel v chalupě nebydlí. Cena ubytování je uvedena za 1 den.

mailSemily

Komárov 33, Komárov, 513 01