Ubytování ve dvoulůžkové garsonce s možností přistýlek. Klidná lokalita v blízkosti městského parku a lesa.

Popis ubytování

Garsonka nabízí ubytování pro dvě dospělé osoby, případně se dvěma malými dětmi. Ve výbavě je dvojitá válenda a přistýlka pro děti na rozloženém gauči. K dispozici umývadlo s teplou a studenou vodou, sprchový kout, WC.
Plně vybavená kuchyňská linka se 4 - plotýnkovým plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou konvicí, kávovarem a kuchyňským a jídelním příslušenstvím. Kuchyňský kout je propojený se společenskou místností, v níž je stůl a 4 židle ke stravování a ratanová sedací sestava s televizí (české programy).

Vnější vybavení: Venku je zakrývatelné pískoviště pro malé děti, kolem objektu je prostor na hraní pro děti v uzavřené zahradě. Kolo a koloběžka k zapůjčení pro děti zdarma, možnost jezdění děti na kole v parku. V bezprostřední blízkosti je zahradní posezení s grilem. K zapůjčení 2 páry trekingových holí.

Cena:

• zimní sezona - 260 Kč/osoba/noc
  • letní sezona - 295 Kč/osoba/noc
  • k ceně bude připočten rekreační poplatek obci Turnov 21,- Kč/osoba nad 18 let/noc
  • děti do 3 let zdarma, od 3 do 15 let 150,- Kč

mailTurnov

Alej legií 895, Turnov, 511 01

E-mail:miluse.sedlicka@o2active.cz
Web:www.e-chalupy.cz/cesky_raj/garsonka-barbora-turnov-ubytovani-apartman-5616.php
TV na pokoji
WiFi