Turistická ubytovna Vyskeř

Turistická ubytovna nabízí ubytování v malebné vesničce Vyskeř, nedaleko města Turnov, v krásném prostředí regionu Český ráj.

Turistická ubytovna Vyskeř - ubytování:

Ubytovna má celkovou kapacitu 28 lůžek ve 2 - 6 lůžkových pokojích (celkem 6 pokojů). Na všech pokojích se nachází lednička. Pánské i dámské sprchy a WC jsou na patře. Kuchyňka je vybavena ledničkou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, elektrickou troubou, dvoudřezem a nádobím. Před ubytovnou je upravené ohniště.

Ubytovna je provozována celoročně. Letní období je od 15.4. do 15.10. a zimní období od 16.10. do 14.4. Zimní provoz je umožněn díky vytápění vysoce ekologickým tepelným čerpadlem (typ voda-vzduch).

Turistická ubytovna Vyskeř - stravování, okolí:

V obci je restaurace, obchod s potravinami a drogistickým zbožím, fotbalové hřiště, novogotický kostel a kaplička sv. Anny, která stojí na vrcholku kopce, jenž se tyčí nad obcí. Ubytovna se nachází na kraji obce, tudíž je zde klid, rušený snad jen bečením ovcí v nedalekém ohradníku.

Poznámky:

• Ubytování psů a uschování kol jsou v naší ubytovně zdarma.
  • Děti od tří let platí plnou sazbu.
mailVyskeř

Vyskeř 123, 512 64