Ubytování u Zbyňka

Ubytování u Zbyňka leží v romantickém údolí osady Roudný – Pohoří, v turistickém regionu Český ráj. Osada Roudný je částí obce Olešnice, kterou najdete na trase Turnov – Všeň a dále směr obec Vyskeř.

Ubytování u Zbyňka – ubytování:

Chalupa s malou předzahrádkou leží osamoceně u lesa pod skalami, které se tyčí přímo ze zahrady za chalupou. Ubytování má kapacitu 6 osob.

Ubytování je možné mimo zimní měsíce, od května do září. V případě příznivého počasí je možné na základě dohody ubytování možné i v měsíci říjnu. Vždy se jedná o pronájem celého objektu.

V přízemí chalupy se nachází vstupní chodba, koupelna (WC, sprcha, umyvadlo), komora s lednicí, kuchyně propojená s obývacím pokojem (lůžko, rozkládací pohovka jako přistýlka, rádio, stolek, křeslo, kamna, barevná televize, stolek) a dále ložnice.

V prvním patře je další ložnice s kuchyňským koutem a sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo).

V zahradě za domem ve svahu je k dispozici přírodní ohniště s posezením a houpačka. K dispozici jsou také šipky, společenské hry, badminton, minikára a tříkolka pro děti.

Ceny ubytování:

Duben, květen, červen : 1.000,- Kč / noc, min. 2 noci.

Červenec, srpen : 1.500,- Kč / noc, pouze od neděle do neděle.

Září, říjen : 1.000,- kč / noc, min. 2 noci.

Energie jsou v ceně do 500,- Kč.

Vratná kauce 500,- Kč.

Pes : 50,- Kč / noc.