Chata Mrázikovi Přepeře

Chata Mrázikovi nabízí ubytování v Českém ráji v obci Přepeře u Turnova. Chata leží přímo u řeky Jizery a poskytuje celoroční ubytování pro maximálně 8 osob.

Chata Mrázikovi – ubytování pro max. 8 osob:

Chata nabízí obývací pokoj se 4 válendami, jídelnou a televizí (DVD přehrávač). Z obývacího pokoje je vstup na terasu vybavenou zahradním nábytkem a elektrickým grilem.
V ložnici se 4 lůžky jsou mimo běžných lůžkovin připraveny i lůžkoviny pro alergiky.
Vybavení kuchyně: plynový sporák s elektrickou troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, topinkovač, toustovač. Nádobí pro 8 osob. Vybavení koupelny: umyvadlo, sprchový kout, WC, poličky, zrcadlo.

K dispozici je velká zahrada se zahradní houpačkou, zastřešenou pergolou se zahradním nábytkem, s přístupem k náhonu Jizery a posezením na břehu. Možnost použití elektrického grilu.

Parkování je možné na zahradě.  V obci naleznete obchod se smíšeným zbožím, poštu, dětské hřiště, tenisové hřiště. Koupání v řece Jizeře, velká část řeky je vhodná i pro nejmenší děti. U jezu Jizery je od jara do podzimu otevřené "Občerstvení" (jídlo, pití).

Ceník:
Cena ubytování dohodou od 250 Kč za lůžko podle počtu osob a počtu dnů. V období prázdnin pouze turnusové pobyty.

Chata Mrázikovi - okolí:
Obec Přepeře leží 2,5 km od města Turnova, které je branou do Českého ráje. Český ráj nabízí mnoho turistických tras, cyklotras napříč krásnou přírodou a návštěvou řady objektů lidové architektury, hradů, zámků nebo skalních měst.

mailTurnov

Přepeře č.p. 3, Turnov, 511 01