Hotel Starý Mlýn

Hotel Starý Mlýn se nachází v klidné okrajové části města Železný Brod. Nabízíme Vám příjemný pobyt a wellness služby v našem rodinném penzionu, s originálním interiérem skutečného mlýna.

Kvalitní ubytování za skvělé ceny, nadstandardní služby a komfortní zázemí pro návštěvníky Českého ráje a okolí - atraktivní lokalita Maloskalska a Železnobrodska, výborná dostupnost autem i hromadnou dopravou.

2 - 6 lůžkové pokoje mají vlastní koupelny i WC, TV(SAT), Wi - Fi, minibar, společenská a sportovní místnost s vybavením, kuchyňka, uzavřené parkoviště, ... to vše a mnohem víc je pro Vás připraveno v krásné přírodě Českého ráje, klidné části města Železný Brod, v malebném údolí potoka Žernovníka.

Penzion Starý mlýn vítá své hosty již 22 let - od roku 1996,kdy byl původní objekt válcového mlýna přestavěn na stylový penzion.

V roce 2017 prošel mlýn rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací a od roku 2018 poskytuje navíc i relax a wellness služby.

Nově si mohou hosté prohlédnout exponáty z mlýnské minulosti v našem minimuzeu.

V poměru cena - kvalita nabízíme ubytování, které nemá konkurenci v širokém okolí.

Jsme ideální volbou pro sportovně a turisticky založené hosty, ale i pro návštěvníky, kteří mají rádi klid a pohodu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

mailŽelezný Brod

Štefánikova 89, Železný Brod, 468 22