Hotel Galatea ****

Hotel Galatea**** patří mezi luxusní hotely středočeského kraje. Hotel poskytuje ubytování v místě, které je obklopeno zelení, tvoří sluncem zalévanou oázu klidu na jižním svahu města Kosmonosy s výhledem na Mladou Boleslav, v regionu Český ráj.

Dvoulůžkové pokoje jsou typu double room - dvoulůžkové pokoje s lůžky u sebe a twin room - dvoulůžkové pokoje s lůžky od sebe. Obě možnosti jsou vybaveny vlastní koupelnou, vanou a toaletou, barevnou televizí se satelitním přijímačem, telefonem, minibarem a fénem. Do pokoje je možné přiobjednat dětskou postýlku.

Prostorné luxusní apartmány s balkonem uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Mají obývací pokoj se sedací soupravou, televizí se satelitním přijímačem, telefonem, minibarem, trezorem a pracovním stolem. Prostorná ložnice s manželským lůžkem Vám zabezpečí dostatek pohodlí. Vlastní koupelna je vybavena vanou, toaletou, a fénem. Úložný prostor nabízí vstupní hala apartmánu. Do pokoje je možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a je podávaná formou bufetových stolů v hotelové restauraci. Hoteloví hosté mají možnost zapůjčit si na recepci hotelu župan a využít služby prádelny hotelu. Pokoje v prvním patře jsou bez balkonu. Většina pokojů v druhém patře je vybavena balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny WiFi.

V areálu se nacházíhotelová restaurace a vinárna. V letních měsících hotel upoutá velkou letní terasou, grilovištěm a posezením u hotelového rybníku.

Hotel Galatea podobně jako hotely v Praze nabízí kongresové centrum s moderním technickým vybavením, a široké možnosti relaxace i rehabilitace. Široké možnosti sportovního vyžití ( tenis, lukostřelba, laserový střelecký trenažér, golf, jízdárna...)

Nedílnou součástí hotelu je velkokapacitní parkoviště, parkoviště pro autobusy a hotelové garáže.

V hotelové restauraci, či na malé letní terase můžete denně vychutnat kulinářské skvosty české, krajové i mezinárodní kuchyně. V letních měsících hotel upoutá velkou letní terasou, grilovištěm a posezením nad vlnami hotelového rybníku. Pít tekuté slunce a vdechovat atmosféru vinného sklípku můžete v hotelové vinárně.

mailKosmonosy

Pod Koupalištěm 881, Kosmonosy, 293 06