Vyhledávání

Hotel Galatea ****

Hotel Galatea**** patří mezi luxusní hotely středočeského kraje. Hotel poskytuje ubytování v místě, které je obklopeno zelení, tvoří sluncem zalévanou oázu klidu na jižním svahu města Kosmonosy s výhledem na Mladou Boleslav, v regionu Český ráj.

Dvoulůžkové pokoje jsou typu double room - dvoulůžkové pokoje s lůžky u sebe a twin room - dvoulůžkové pokoje s lůžky od sebe. Obě možnosti jsou vybaveny vlastní koupelnou, vanou a toaletou, barevnou televizí se satelitním přijímačem, telefonem, minibarem a fénem. Do pokoje je možné přiobjednat dětskou postýlku.

Prostorné luxusní apartmány s balkonem uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Mají obývací pokoj se sedací soupravou, televizí se satelitním přijímačem, telefonem, minibarem, trezorem a pracovním stolem. Prostorná ložnice s manželským lůžkem Vám zabezpečí dostatek pohodlí. Vlastní koupelna je vybavena vanou, toaletou, a fénem. Úložný prostor nabízí vstupní hala apartmánu. Do pokoje je možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a je podávaná formou bufetových stolů v hotelové restauraci. Hoteloví hosté mají možnost zapůjčit si na recepci hotelu župan a využít služby prádelny hotelu. Pokoje v prvním patře jsou bez balkonu. Většina pokojů v druhém patře je vybavena balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny WiFi.

V areálu se nacházíhotelová restaurace a vinárna. V letních měsících hotel upoutá velkou letní terasou, grilovištěm a posezením u hotelového rybníku.

Hotel Galatea podobně jako hotely v Praze nabízí kongresové centrum s moderním technickým vybavením, a široké možnosti relaxace i rehabilitace. Široké možnosti sportovního vyžití ( tenis, lukostřelba, laserový střelecký trenažér, golf, jízdárna...)

Nedílnou součástí hotelu je velkokapacitní parkoviště, parkoviště pro autobusy a hotelové garáže.

V hotelové restauraci, či na malé letní terase můžete denně vychutnat kulinářské skvosty české, krajové i mezinárodní kuchyně. V letních měsících hotel upoutá velkou letní terasou, grilovištěm a posezením nad vlnami hotelového rybníku. Pít tekuté slunce a vdechovat atmosféru vinného sklípku můžete v hotelové vinárně.

mailKosmonosy

Pod Koupalištěm 881, Kosmonosy, 293 06

Telefon:+420 326 721 920
GSM:+420 777 554 376
E-mail:hotel@galatea.cz
Web:www.galatea.cz
Klasifikace
****
Vybavení
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
kreditní karty akceptovány
trezor
výtah
Doplňkové služby
snídaně
polopenze
plná penze
praní, žehlení
masáže, rehabilitace
konferenční služby
Možnosti sportovního vyžití
kurty
minigolf
petangue
Nabídka jízdárny
vyjížďky
průvodce na vyjížďky
Vybavení
solárium
sauna
masáže

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 52
Přistýlky: 5
Celkový počet pokojů: 26
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 24
Počet apartmá: 2

Informace o trase

 
load