Vyhledávání

Penzion U Lucerny

Penzion U Lucerny poskytuje ubytování v regionu Lužické hory, v krásném prostředí obce Kytlice, která je známá svou rozmanitou lidovou architekturou. Penzion U lucerny je vhodný pro rekreaci, vyjížďky na kolech, zimní sporty nebo turistiku.

Penzion U Lucerny - ubytování:

Penzion U Lucerny nabízí ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích s TV/SAT, v přízemí penzionu je restaurace s krbem o kapacitě cca 40 míst a se zahrádkou, pro velké jedlíky je možné i venkovní grilování čehokoliv. Součástí penzionu je společné sociální zařízení a parkování je zajištěno u penzionu.

Penzion U Lucerny - aktivity:

Přímo v obci se nachází sjezdovka s vlekem vhodná pro děti, v okolí je na zimní období připraveno velké množství udržovaných běžkařských tras, pro léto cyklostezky kterými se lze dostat zhruba za třičtvrtě hodiny do Českosaského Švýcarska.

Pro turistiku jsou zde k návštěvě hrady a zříceniny, např. Tolštejn, Kamenický hrad, za prohlídku stojí i některé skalní útvary (Bílé kameny, Panská skála - dobře známá jako Varhany) nebo Ledová jeskyně u Naděje.

Obec Kytlice je 7 km od Nového Boru, kde je k dispozici veškeré občanské vybavení, obchody, bankomat, nákupní středisko. V blízkosti se také nachází oblíbené letní koupaliště - Lesní rybník, kde je k dispozici pláž a hřiště na volejbal.

mailKytlice

Kytlice 35, 407 45

Telefon:+420 412 513 149
GSM:+420 775 606 211
E-mail:yblazkova@seznam.cz
Web:www.penzionlucerna.com
Vybavení
společná koupelna
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
trezor
Doplňkové služby
snídaně
polopenze
plná penze
praní, žehlení
směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 27
Přistýlky: 2
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 5

Informace o trase

 
load