Penzion U Lucerny

Penzion U Lucerny poskytuje ubytování v regionu Lužické hory, v krásném prostředí obce Kytlice, která je známá svou rozmanitou lidovou architekturou. Penzion U lucerny je vhodný pro rekreaci, vyjížďky na kolech, zimní sporty nebo turistiku.

Penzion U Lucerny - ubytování:

Penzion U Lucerny nabízí ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích s TV/SAT, v přízemí penzionu je restaurace s krbem o kapacitě cca 40 míst a se zahrádkou, pro velké jedlíky je možné i venkovní grilování čehokoliv. Součástí penzionu je společné sociální zařízení a parkování je zajištěno u penzionu.

Penzion U Lucerny - aktivity:

Přímo v obci se nachází sjezdovka s vlekem vhodná pro děti, v okolí je na zimní období připraveno velké množství udržovaných běžkařských tras, pro léto cyklostezky kterými se lze dostat zhruba za třičtvrtě hodiny do Českosaského Švýcarska.

Pro turistiku jsou zde k návštěvě hrady a zříceniny, např. Tolštejn, Kamenický hrad, za prohlídku stojí i některé skalní útvary (Bílé kameny, Panská skála - dobře známá jako Varhany) nebo Ledová jeskyně u Naděje.

Obec Kytlice je 7 km od Nového Boru, kde je k dispozici veškeré občanské vybavení, obchody, bankomat, nákupní středisko. V blízkosti se také nachází oblíbené letní koupaliště - Lesní rybník, kde je k dispozici pláž a hřiště na volejbal.

mailKytlice

Kytlice 35, 407 45