Koupaliště Chuchelna

Umělé koupaliště s travnatou pláží a dětským brouzdalištěm se nachází ve středu obce Chuchelna nad víceúčelovým sportovním areálem.

Umělé koupaliště je napouštěno vodou z vlastní vrtané studny. V prostorách koupaliště se nachází plavecký bazén o velikosti 26 x16 m s hloubkou od 50 do 200 metrů. Dětské brouzdaliště o velikosti 10 x 8 m je napouštěno každý týden čerstvou vodou.

Břeh pro odpočinek a slunění je travnatý. K dispozici je hřiště s umělým povrchem (tenis, volejbal, nohejbal), v obslužném objektu se nachází sprchy, WC, převlékárny, kiosek, restaurace, zastřešená i nezastřešená terasa s možností grilování.

Koupaliště je v letní sezóně otevřeno dle počasí.

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.

mailChuchelna

Sídliště 287, Semily, 513 01