Horský hotel Sport, Horní Polubný

Horský hotel Sport nabízí ubytování na rozhraní regionu Jizerské hory a Krkonoše, v obci Horní Polubný. Tato obec je součástí Kořenova a rozkládá se nedaleko známé osady Jizerka, v nadmořské výšce 800 m.

Horský hotel Sport se nachází v obci Horní Polubný, Kořenov. Obec naleznete v Jizerských horách ve výšce 800 m.n.m. Hotel je ideální pro dovolenou v každém ročním období. Dovolenou si zde užijí nejen sportovci, ale také milovníci procházek a rodiny s dětmi. Na výběr je velké množství stezek pro pěší i cyklisty. V zimě si to u nás zamilují vyznavači běžkařských stop, do kterých můžete nastoupit přímo za hotelem. Jizerská magistrála je jednou z nejoblíbenějších běžkařských stezek. Lyžaři si přijdou na své v Kořenově, Harrachově,  Černé Říčce, Příchovicích a v dalších lyžařských areálech v okolí. Pokud s lyžováním teprve začínáte, jistě rádi využijete nedaleký lyžařský vlek Jizerský kopec. Hotel je od roku 2021 nově zrekonstruovaný včetně hotelové restaurace otevřené nejen pro hotelové hosty. Do budoucna pro Vás chystáme saunu a posilovnu.

mailKořenov

Horní Polubný 636, 468 50