Hotel Pod Šikmou věží

Hotel pod Šikmou Věží je jedinečný svou polohou neboť se nachází přímo v centru Českého Ráje a Prachovských skal, obklopen pohádkovým lesem a čistou přírodou. Najdete ho přímo v srdci Českého ráje v obci Horní Lochov, pouze 5 km od pohádkového města Jičína.

Hotel pod Šikmou Věží – ubytování:

Hotel je vybaven 13 nově zrekonstruovanými pokoji ve dvou patrech s celkovou kapacitou 40 lůžek.

Ubytovat se můžete v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, každý z nich je vybaven vlastním sociálním zařízením, k zapůjčení také televize.

K dispozici je zdarma: Wi-fi připojení, parking, hotelový trezor.

Rodinné slevy:

Hotel Pod Šikmou Věží je vhodnou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní ubytování v Českém ráji v klidném prostředí a hlavně přijatelné ceny.

Děti do 3 let za ubytování neplatí vůbec nic, děti mezi 3-6 lety pouze 50% z ceny! Děti se mohou zabavit v parčíku, kde je pro ně připraveno dětské hřiště.

Hotel pod Šikmou Věží – stravování:

Součástí hotelu je útulná restaurace, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky jídelního a nápojového lístku.

Na své si přijdou i ti nejmenší, kteří si mohou hrát v hotelovém parčíku, kde je pro ně připraveno dětské hřiště. Na své ratolesti budete mít krásný výhled.

Restaurace Vám nabízí kvalitní českou i zahraniční kuchyni. K dispozici je tu více než 60 míst k sezení, v letních měsících je otevřena zahrádka.

Restaurace je díky své kapacitě a poloze, ideálním místem pro pořádání Rautů, svateb, večírků či oslav.

Hotel pod Šikmou Věží – okolí:

Okolní prostředí tvoří krásný a čistý les, který je mimo jiné ideálním místem pro romantické procházky.

Český ráj nabízí spoustu zajímavých a krásných míst, které stojí za to navštívit. Pokud patříte mezi milovníky turistiky nebo raději poznáváte krajinu ze sedla kola můžete využít turistických cest nebo cyklostezek, které se nachází kousíček od hotelu.

mailHolín

Horní Lochov 32, Jičín, 506 01