Ubytování Zdeněk Tunka

Ubytování Zdeněk Tunka jsou tři objekty, které nabízejí ubytování bez přítomnosti majitele, umístěné v klidné části obce Malá Skála, v krásném turistickém regionu Český ráj.

Majitel nabízí ubytování ve třech domech apartmánového typu, pro 2–6 osob v jednom apartmánu, umístěné v klidné části obce Malá Skála. K ubytování si můžete vybrat Domek s kapacitou 6 lůžek, Dům se dvěma apartmány I s kapacitou 12 lůžek a Dům se dvěma apartmány II s kapacitou 10 lůžek. Objekty jsou od sebe vzdáleny přibližně 100 m a jsou určeny k celoroční rekreaci s možností parkování přímo u domu, s posezením na zahradě a grilováním. Úschova kol je zajištěna.

Dům se dvěma apartmány I.

Apartmán P (2 - 6 osob)

Apartmán "P" má okna orientovaná na vyhlídku Pantheon, v přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a hlavní obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem ( lednice, sklokeramická deska 4 plotýnky, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a vše potřebné v kuchyni ). Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu ( zahradu ). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice ( 3 x 2 lůžka ) a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Apartmán S (2 - 6 osob)

Apartmán "S" má okna orientovaná na dominantu obce Malá Skála - Suché skály. V přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a hlavní obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, sklokeramická deska 4 plotýnky, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a vše potřebné v kuchyni ). Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu ( zahradu ). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice ( 3 x 2 lůžka ) a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Pro oba apartmány je k dispozici velká oplocená zahrada ( cca 1.600 m2 ), s možností parkování za plotem. Na zahradě je postavena zastřešená pergola z části uzavřená určená pro úschovu kol a druhá část je otevřená. Vedle pergoly je zashradní gril z pískovcových kamenů, v rohu zahrady je malé dětské pískoviště.

Dům se dvěma apartmány II.

Apartmán A (2 – 5 osob)

Přízemí - obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV ( SAT ), krbová kamna. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice ( 2 + 3 lůžka ), koupelna s WC.

Apartmán B (2 – 5 osob)

Přízemí – obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV ( SAT ), krbová kamna a vchod na venkovní terasu. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice ( 2 + 3 lůžka ), vchod na balkón, koupelna s WC.

Posezení na zahradě pro oba apartmány, možnost úschovy kol. Parkování přímo u domu.

Domek - chalupa pro 2–6 osob

Objekt se nachází v blízkosti domu majitele. V přízemí je obytná místnost s vybaveným kuchyň. koutem ( lednice, rychlovar. konvice, překapávač, dvouplotýnkový vařič, nádobí ), kachlová kamna, akumnulační kamna, televize, sezení, eventuálně spaní pro dvě osoby. V předsíni je koupelna s WC. V horním patře je ložnice – 4 lůžka. Možnost posezení před domkem, grilování.

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, páry i skupiny lidí.
Cena: 300 - 500,-Kč / den / os (podle počtu ubytovaných osob a zvoleného objektu).
V ceně není započten turistický poplatek obecnímu úřadu 20,-Kč/den/dosp.os
Letní prázdniny - pouze týdenní pobyty SO-SO.

mailMalá Skála

Vranové 1. díl 34, Malá Skála, 468 31