Penzion Villa nabízí po celý rok ubytování především kolektivům, např. školám a organizovaným skupinám, ale i jednotlivcům. Nachází se v lázeňském městečku Janské Lázně v regionu Krkonoše.

Penzion Villa – ubytování:

Ubytování je poskytováno v útulných dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových, pětilůžkových a šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. V přízemí se nachází společenská místnost s televizí. Na každém patře můžete využít rychlovarnou konvici a mikrovlnku.

Penzion Villa – aktivity:

V zimě je v okolí Janských Lázní možné využít přes 40 km výborně upravených běžeckých tras a několik vleků. Na své si přijdou jak začátečníci, tak nároční lyžaři. Vleky různé obtížnosti jsou od našeho penzionu vzdáleny jen asi 300500 metrů. K přepravě na vrchol Černé hory můžete rovněž využít kabinovou lanovku. Léto pak láká návštěvníky Krkonoš na vysokohorské túry i na procházky krásnou přírodou.

V Janských Lázních můžete navštívit kino či nejrůznější kulturní i sportovní akce, kterých se zde koná bezpočet. Pro zájemce můžeme zprostředkovat návštěvu bazénu a tělocvičny.

Výhodná poloha v centru lázeňského města s výhledem na kolonádu zajišťuje návštěvníkům našeho penzionu atraktivní, přesto však levnou, rekreaci či například školu v přírodě.

mailJanské Lázně

Obchodní 79, Janské Lázně, 542 25