Penzion U Potůčku

Penzion U Potůčku je typický horský penzion umístěný v krásné, klidné krajině regionu Jizerské hory, který nabízí ubytování v okrajové části podhorského městečka Smržovka na tzv. Samotě u Štaffů, pod rozhlednou Černá studnice u Smržovského potoka.

Penzion U Potůčku - ubytování:

Penzion U Potůčku je vybaven jídelnou s barem a krbem, TV/SAT, standardními pokoji, každý pokoj má vlastní sociálním zařízením. Dále je zde prostorná zahrada s grilem a hřištěm, venkovní terasa s posezením a s možností grilování kuřat i selat. Pro oslavy je možné využít grilovací srub (Finskou kotu), který pojme až 30 osob.

Penzion je ideální pro rodinnou rekreaci, školení, školy v přírodě, svatby a různé druhy oslav. V případě potřeby Vám zajistí výlety a autobusovou dopravu již od počtu 6 osob.

Penzion U Potůčku - stravování:

Restaurace slouží výhradně pro hosty penzionu a předem avízované akce.
Rodinná strava s polo i s plnou penzí.

Penzion U Potůčku - aktivity:

V blízkosti penzionu U Potůčku je známá sáňkařská dráha, která vede z černé Studnice a její počátky sahají až do roku 1912. Sáňkařská dráha je v provozu po celý rok.

Milovníky zimních sportů uspokojí osvětlená a umělým sněhem zasněžovaná sjezdovka vzdálená 10 min. pěší chůze od penzionu. U sjezdovky máme vyhrazenou místnost pro úschovu lyží našich klientů. Přístup na Jizerskou magistrálu vzdálenou cca 3 km je upravenou stopou.

Pro vyznavače cykloturistiky je připraveno nepřeberné množství cyklostezek, které vedou až do blízkého střediska Harrachov s hraničním přechodem do Polska, vzdáleného 20 km.

Penzion U Potůčku - spoje:

Výhodné vlakové a autobusové spojení do podhorského městečka Smržovka je předurčeno i pro turisty bez vlastního dopravního prostředku. Spoje ze Smržovky mají pravidelnou návaznost na linky do Krkonoš a Českého ráje.

mailSmržovka

Hřbitovní 219, Smržovka, 468 51