Penzion Sally, Albrechtice v Jizerských horách

Penzion Sally nabízí ubytování v centru obce Albrechtice v Jizerských horách v regionu Jizerské hory, 250 m od spodní stanice čtyřsedačkové lanovky na Tanvaldský Špičák, který tvoří komplex sjezdovek všech stupňů obtížnosti o celkové délce 6 km.

Pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením a pět pokojů má společné sociální zařízení na chodbě. K dispozici jsou 2 společenské místnosti s televizorem a DVD a bar.

V letních měsících je možnost využít volejbalové a fotbalové hřiště, které leží cca 300 m od penzionu. V okolí je řada turistický tras a cyklotras a je možnost navštívit rozhledny Špičák, Černá Studnice či Štěpánka. Navíc je možnost zajistit 600 m od penzionu jízdy na koních, exkurze do sklárny v Lučanech nad Nisou, pronájem tělocvičny v obci nebo víceúčelové haly ve Smržovce.

V místě je půjčovna lyží a snowboardů a lyžařská škola.

mailAlbrechtice v Jizerských horách

Albrechtice v Jizerských horách 518, 468 43