Penzion Pivovar Volt

Penzion nabízí za příznivé ceny kvalitní ubytování rodinného typu ve městě Jablonec nad Nisou, které obklopují nádherné Jizerské hory. Nachází se pouhých 50 m od Jablonecké přehrady.

Penzion pivovar Volt - ubytování:

Ubytovací část disponuje 10 světlými a prostornými pokoji včetně apartmá a pokoje pro invalidní hosty s nadstandardním vybavením (vstup do penzionu je třeba překonat s pomocí druhé osoby). Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem, TV se satelitním příjmem v několika jazycích, rádiem a internetem. V zimní zahradě je přístup k internetu. Ubytování je v poměru k ceně v Jablonci bezkonkurenční, velké prostorné pokoje a celý penzion je zrekonstruovaný do stylu 30.let.

Součástí penzionu je velké parkoviště s kamerovým systémem a rozlehlá zahrada.

Penzion Pivovar Volt - aktivity:

Penzion je ideálním výchozím místem pro letní i zimní ozdravnou turistiku, obchodní aktivity v regionu a sportovní a kulturní vyžití. Jablonecká přehrada je oblíbeným místem pro koupání. V zimním období je odtud výborný přístup na lyžařské trasy Jizerských hor.

mailJablonec nad Nisou

Palackého 28, Jablonec nad Nisou, 466 01