Ubytování Jiří a Ladislava Hilpertovi

Ubytování Hilpertovi se nachází v malebné horské obci Benecko, v turistickém regionu Krkonoše. Ubytování se nachází v nadmořské výšce cca 800 m nad mořem a skýtá krásný výhled od hřebenů Krkonoš až do Českého ráje.

Apartmán Hilpertovi – ubytování:

Ubytování Hilpertovi nabízí pětilůžkový apartmán se sociálním zařízením a vybavenou kuchyní.

Apartmán se nachází v přízemí malého rodinného domku se samostatným vchodem.

K dispozici televize + SAT a internetové připojení wifi.

Ceny ubytování:

Cena za apartmán letní: 1–2 osoby 500 Kč/noc, 3–5 osob 750 Kč/noc
Cena za celý apartmán zimní: 900 Kč/noc                                                                                                                                                                                                         V zimě děti do dvou let zdarma.

Apartmán Hilpertovi – další nabídka:

Zimní běžecké terény přímo od domu, vzdálenost upravovaných lyžařských stop 300 m, sjezdovky nejblíže 200 m od domu a další v okruhu 500 m včetně lanovky.

V létě na kole přímo od domu, nebo s využitím letních cyklobusů do západních i východních Krkonoš. Letní posezení na zahradě, gril, ohniště a pro děti pískoviště s houpačkou.

mailBenecko

Benecko 162, 512 37