Ubytování u zámku Sychrov

Ubytování se nachází v obci Radimovice, v turistickém regionu Český ráj. Chata leží 200 m od zámku Sychrov a 10 km od města Turnov, který je nazýván branou Českého ráje.
Chata Renata
Popis dřevěné část:

Vchod do dřevěné části je po venkovním schodišti ze zadní části objektu do prosklené verandy ze které se vchází do kuchyně. Z kuchyně  je vchod do  obývací místnosti a do sociálního zařízení. Ložnice jsou v podkroví a vchází se do nich po strmém schodišti z obývací  místnosti. Před obývací místností je terasa se zahradním nábytkem, slunečníkem, grilem a  zapuštěný bazén 3x5 m, hloubka 1,2 m. /tepelné čerpadlo pro přihřívání vody/.

Pozemek je svažitý, částečně oplocený, částečně živý plot, sousedí přímo s lesem. Místo pro parkování auta ve spodní části pozemku, uzamykatelný prostor pro kola je v přízemí objektu s vlastním vchodem.

Vybavení objektu:

Kuchyň: kuchyňská linka, el.sporák, lednice s mrazáčkem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, překapávač, stůl, židle, nádobí, teplá a studená voda.

Příslušenství: sprchový kout, WC, umyvadlo, zrcadlo, teplá a studená voda
Obývací místnost: sedací souprava, stolek, televize, satelit, věž, skříň šatní, skříň prádelní
Ložnice: 1) 2 válendy, komoda, lampičky
2) 3 válendy, 3x skříňka, peřiňáky, lampičky

Přízemní zděná část s vlastním vchodem /za doplatek – max. 3 osoby/

Tato část se pronajímá jen v období červen – srpen /září po dohodě/. Nepronajímá se samostatně, pouze jako možnost rozšíření kapacity objektu. Vchod je samostatný. Vchází se do  předsíně, následuje chodba. Z ní se vchází do příslušenství /WC, umyvadlo,sprcha/ a do pokoje. Vybavení pokoje – manželská postel, válenda, 2 x skříň, komoda, televize, stůl, židle, kuch. kout /rychl. konvice, mikrovlnná trouba, vařič, dřez, nádobí/, teplá a studená voda, lednice s mrazáčkem na chodbě. V celém prostoru je pouze jeden schod – vhodné pro ty, kterým dělá problém chůze po schodech.

Ostatní vybavení: pískoviště, ruské kuželky, houpačka, zahradní nábytek, slunečník, venkovní krb – gril, bazén

Vytápění. Elektrické přímotopy

Uvnitř objektu je zákaz kouření.

Objekt Květa
Popis objektu:

Z malého oploceného dvorku se vchází do chodby. Vpravo od vchodu se přejde do malé chodbičky odkud se vchází vpravo do garáže a rovně do příslušenství. Vlevo od vchodu je schodiště do podkroví a vchod do chodby přízemí domu.Z chodby v přízemí  se vchází do příslušenství, kuchyně a do obývací místnosti. Z kuchyně je vchod do třílůžkové ložnice.

Kuchyň je oddělena od obývací místnosti nízkou zídkou s průchodem.

Z obývací místnosti se dostaneme na balkon se zahradním nábytkem a slunečníkem.

Do podkroví se vchází po schodišti ze vstupní chodby. Z chodby v podkroví lze vejít do ložnice 1. a ložnice 2. Do ložnice 3. se prochází přes ložnici 2.. Z chodby je vstup do samostatného WC a koupelny.

Vybavení objektu:

Přízemí:

Ložnice: 3 válendy, šatní skříň,  niky, lampičky, skříňky na prádlo

Příslušenství /vpravo od vchodu/ :WC+sprchový kout, umývadlo, teplá a studená voda

Kuchyň: kuchyňská linka, překapávač, rychlovarná konvice, topinkovač, mikrovlnná trouba, sporák se sklokeramickou deskou, 2x lednice s mrazáčkem, , digestoř, nádobí,  stůl +  židle, dětská jídelní židlička

Obývací místnost: obývací stěna,  sedací souprava, stolek,  gauč , 6 křesílek, stolek,  televize, satelit, radiomagnetofon + CD, DVD přehrávač.

Příslušenství /vstup z chodby v přízemí/ – samostatné WC, samostatná koupelna – vana, sprchový kout, umyvadlo. Teplá a studená voda.

Podkroví:

1. ložnice – 3 válendy,  3 skříňky,  křeslo, stolek, lampičky, šatní skříň na chodbě
  2. ložnice – manželská postel, noční stolky, skříň, možnost přidat rozkládací lůžko nebo dětskou  postýlku jako přistýlku, vstup na balkon
  3. ložnice – 4 válendy, skříň šatní a prádelní, noční stolky, lampičky, 2 křesílka

Příslušenství – samostatné WC + umývadlo, samostatná koupelna – sprchový kout, umývadlo

Teplá a studená voda.

Uvnitř objektu je zákaz kouření.

Ostatní vybavení:

Na balkonu u obývací místnosti je dřevěný nábytek – 4 křesla, 2 lavice, 2 stoly, slunečník.Na balkonu v podkroví jsou lehátka, stůl, lavice

V uzavřeném dvorku před vchodem je dřevěné posezení se slunečníkem a krb na grilování

Na zahradě, která se nachází pod domem, je zabudovaný bazén 3 x 5 x 1,5 m /možnost přihřívání tepelným čerpadlem/, stůl na stolní tenis, pískoviště, houpačka s prolézačkou, krytá pergola + zahradní nábytek.

Zahrada je ohraničena živým plotem. Přímo za pozemkem začíná les – bývalá zámecká obora.

Možnost úschovy kol,

V objektu je k dispozici stolní fotbal.

Parkování je pro 2 auta v garáži /auta do střední kategorie/, další 1 auto je možno parkovat před garáží/případně 100m od objektu je možno parkovat zdarma na návsi/. V zimě je bezproblémový výjezd přímo na silnici.

Vytápění: elektrokotel + ústřední topení

mailSychrov