Vyhledávání

Influenceři míří do Libereckého kraje

Liberecký kraj pokračuje v propagaci na sociálních sítích, a to i formou influencer kampaně.

Influencer kampaň je propagace turistických atraktivit a možností za pomoci známých tváří ze sociálních sítí. Tato rostoucí forma propagace naláká k návštěvě  regionu především mladší publikum, které se již nepohybuje ve světě klasických médií jako jsou například tištěné noviny.

Mezi pozvanými influencery, které budou region objevovat, se řadí TOP osobnosti v rámci České republiky a souhrnný počet jejich sledujících je 1, 3 milionu fanoušků. Konkrétně se na zimní radovánky mohou těšit: Nikola Čechová (shopaholicnicol), Tereza Dušková (terry_duskova), Natálie Hefnerová (nataliehefnerova), Anna Kadeřávková (annakaderavkova) a Nikos Mach (macholaso_unofficial). Liberecký kraj také zajistil tým zkušených fotografů a filmařů, kteří budou na místě dokumentovat zážitky a zároveň pomohou vytvořit kvalitní obsah pro sociální sítě. Tým je složen z Jakuba Maříka, Lukáše Kladníčka a Ester Malenové.

Hlavním cílem kampaně je představit možnosti zimního vyžití v Liberci a blízkém okolí Jizerských hor, proto je program poměrně pestrý a složený z venkovních i vnitřních atraktivit. Během čtyřdenního výletu se účastníci budou moci těšit na řadu zážitků. Skvělá zimní atmosféra bude představena v podobě lyžovačky na Ještědu či při projížďce psím spřežením, která samozřejmě bude záviset na aktuální sněhové situaci. Zábava skloubená s poznáním bude pokračovat i u vnitřních atraktivit v podobě návštěv Severočeského muzea či Oblastní galerie v Liberci. Chybět nebude také objevování liberecké kavárenské kultury a gastronomie. Pomyslnou třešničkou na dortu bude vyhlídkový let nad Jizerskými horami, kterým budou moci využít nejen k prohlédnutí krás regionu z výšky, ale také ke sbírání nevšedních zážitků.

"Influencer marketing je pro nás důležitým nástrojem pro propagaci turistického ruchu v Libereckém kraji. Rádi ukážeme influencerům to nejlepší, co náš kraj nabízí, a doufáme, že se stanou našimi ambasadory a pomohou nám získat pozornost návštěvníků," řekl zástupce oddělení cestovního ruchu Libereckého kraje

Tato exkluzivní kampaň se koná od 2. do 5. března 2023 a plynule na ní bude navazovat soutěž o víkendový pobyt v Liberci, což je opravdu velmi atraktivní odměna. Soutěžit se bude na profilech influencerů. Pro více informací sledujte profily REGION LIBEREC na sociálních sítích, případně také turistické portál www.liberecky-kraj.cz. Program je připraven ve spolupráci s turistickým regionem Jizerské hory www.jizerky.cz.


Informace o trase

 
load