Turistická ubytovna Stonožka

Turistická ubytovna Stonožka nabízí ubytování v Domově dětí a mládeže v městečku Nová Paka v Podkrkonoší mezi regiony Český Ráj a Krkonoše.

Turistická ubytovna Stonožka - ubytování:

Maximální kapacita ubytovny Stonožka je 30 osob, minimálně skupina 15 osob. Ubytování nabízí na palandách, žíněnkách, nebo vlastních karimatkách. Nutnost vlastního spacího pytle. V objektu je veřejný internet, sál na hraní, vybavená kuchyňka, veřejné WC a sprchy. V areálu DDM možnost postavení vlastních stanů.

Ubytování je vhodné pro školní výlety, letní i zimní tábory. Využití pouze o víkendech a prázdninách.

Turistická ubytovna Stonožka - výlety:

Na výlety je možné použít vlakové, nebo autobusové dopravy, po předchozí domluvě zajistíme autobus jen pro vás. Vzdálenosti z Nové Paky: Jičín 16km ? Aqua centrum, Prachovské Skály 21km, Turnov 40km, Vrchlabí 20km, Špindlerův Mlýn 35km, Jilemnice 20km, Dvůr Králové nad Labem 20km - ZOO, Pecka 8 km - hrad Pecka.

mailNová Paka

U teplárny 1258, Nová Paka, 509 01