Pension a restaurace Sorrento

Restaurant a pension Sorrento se nachází v klidné části městečka Nový Bor,které je proslulé sklářským uměním a je vstupní bránou do Lužických hor a do letní rekreační oblasti Máchova jezera. Ubytování je ve velmi klidné části města s výhledem do parku, v domě, který má více než 200 letou historii. Do centra města dojdete pěšky během 5 minut. V blízkém okolí je autobusová zastávka a spousta různých obchodů. Kapacita pensionu je 20 lůžek. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu, rychlovarnou konvici a vše potřebné k přípravě kávy a čaje. Jsme rodinná firma a tak se snažíme, aby se u nás každý cítil jako doma.

Pension Sorrento - ubytování:

K ubytování Vám pension nabízí dva pokoje s možností přistýlek a krásným výhledem na park. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV se satelitem a minibar.

Pension Sorrento - cena pokoje:

1 osoba 750,- Kč / za 1 noc včetně snídaně
2 osoby 980,- Kč / za 1 noc včetně snídaně
Možnost slevy při dlouhodobém pobytu.

Pension Sorrento - stravování:

V přízemí pensionu je restaurace s jedinečnou pizzerií a letní zahrádkou. Na objednávku je možné zajištění pokrmů, které nejsou běžnou součástí jídelníčku.

mailNový Bor

Bratří Čapků 166, Nový Bor, 473 01