Apartmán Těhník

Apartmán Těhník nabízí ubytrování v klidné čtvrti města Lomnice nad Popelkou, obce na pomezí regionu Český ráj a Krkonoše, 12 km severně od města Jičín.

Apartmán Těhník - ubytování:

Jde o apartmán se dvěmi ložnicemi (2 x 2 lůžka), s obývacím pokojem (2 lůžka, TV-SAT) a s kvalitním zázemím - sociální zařízení s WC, umyvadlem a sprchou.

Apartmán Těhník má vlastní vchod. Hosté mohou po dohodě využít i stání v garáži.

Provoz apartmánu je celoroční.

Apartmán Těhník - stravování:

V apartmánu Těhník je vybavená kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, sendvičovač a nádobí) s jídelnou.

Apartmán Těhník - služby v místě a okolí:

Obec Lomnice nad Popelkou poskytuje množství příležitostí pro aktivní dovolenou - trasy pro pěší turistiku i cykloturistiku, squash, tenisové kurty, bowling, koupaliště, lyžařský vlek. Bankovní služby, obchody, autobusové a vlakové spojení jsou v obci rovněž provozovány. Supermarket je v nedalekých Semilech (10 km), aquacentrum se nachází v Jičíně (12 km).

mailLomnice nad Popelkou

Antala Staška 233, Lomnice nad Popelkou, 512 51