Vyhledávání

Novinky zimní sezóny 2021/2022

Taky se tak těšíte na všechny ty zimní radovánky, které nás letos čekají? Od lyží, přes sáňky až po adrenalinové atraktivity jako je skicross. A vzhledem k tomu, že se nám minulá sezóna tolik nevydařila, ta letošní bude zcela nabušená. Máme pro vás spoustu novinek, na které se letos můžeme těšit a taky už víme, kdy to všechno odstartuje! Tak si držte helmy a vyrazte s námi na ledovou jízdu novinkami.

Taky se tak těšíte na všechny ty zimní radovánky, které nás letos čekají? Od lyží, přes sáňky až po adrenalinové atraktivity jako je skicross. A vzhledem k tomu, že se nám minulá sezóna tolik nevydařila, ta letošní bude zcela nabušená. Máme pro vás spoustu novinek, na které se letos můžeme těšit a taky už víme, kdy to všechno odstartuje! Tak si držte helmy a vyrazte s námi na ledovou jízdu novinkami.

Návštěvníky Sportovního areálu Harrachov od 10. prosince rozhodně potěšíme zprávou o zavedení online prodeje skipasů a zřízení samoobslužného kiosku pro prodej a vrácení chipkaret. Takže až dorazíme na první lyžovačku už nebudeme stát žádnou dlouhou frontu, ale můžeme se rovnou vydat na svah a užít si ten báječný pocit. Tím ale nekončíme, nově tu také najdeme skidepot – samoobslužnou úschovnu lyží a bot s vysoušeči. To až si budeme chtít odpočinout a zajít třeba na posilující svařák.

Online služby a také věrnostní programy rozšířili a inovovali ve SkiResortu Černá Hora – Pec pod Sněžnou. Pro zjednodušení jsou v areálu nainstalovány tzv. sKiosky, tedy výdejní automaty, ve kterých si lidé online koupený skipas vyzvednou a to kdykoliv už od 4. prosince.

V Krkonoších zavítáme samozřejmě i do Špindlerova Mlýna. A rovnou si zapište do svých diářů 11. a 12. prosince, protože na nás čeká Špindl SkiOpening – slavnostní zahájení zimní sezóny s pestrým doprovodným program. A co navíc, pro návštěvníky budou připraveny skipasy za super cenu! Špindl letos nabízí Chytrou sezónku –  skipas, který platí v různých střediscích, napříč střední Evropou. Zalyžujete si s ní i v Rakousku, Polsku anebo na Slovensku.

Lyžaři a snowboarďáci se letos také mohou těšit na novou sjezdovku Nová Skalka v areálu Ještědu. Kromě toho na nás čeká zcela nový zážitek z večerního lyžování na sjezdovce dlouhé 1,5 kilometrů oproti stávajícím 300 metrům. A to je za nás pořádná pecka, nemyslíte?

Na Ještědu také rozšířili stávající výukovou plochu o FunArenu, v níž děti naleznou sáňkařskou dráhu, tubing a dětský snow park. A pokud jste si nestihli užit minulou zimní sezónu bude pro vás také novinkou rozšíření sjezdovky Slalomák, Liberecká a Beranova cesta. Na Ještědu pořídili i nový zasněžovací systém Snow Factory, který dokáže produkovat technický sníh bez ohledu na okolní teploty. Díky tomu je zahájení sezóny v sobotu 11. prosince jisté.

A že přemýšlíte, co si dáte hned při první lyžovačce dobrého? Nechte to na nás, my vám poradíme. U výstupní stanice lanovky Nové Pláně totiž otevřeli zbrusu nový gastro podnik, který se těší na své první zákazníky. Dokonalému dnu na lyžích na oblíbených "pláních" nesmí chybět chvilka odpočinku u něčeho dobrého k jídlu a k pití, to vše s krásným výhledem na jižní stranu Ještědu.

A nesmíme zapomenout ani na Skiarénu Jizerky. Tady se rozjela nová odpojitelná čtyřsedačka s bublinou, která pohodlně obsluhuje lehkou Kostelní sjezdovku a sportovnější Slalomák. Na sjezdovkách přibyla také další sněžná děla a původně užší sjezdovky byly rozšířeny. Letos přichází na řadu modrá turistická sjezdovka, která méně zdatným lyžařům nabídne výrazně větší prostor. Od 11. prosince se tak můžeme těšit na celkem 2 lanovky, 3 vleky a 4,9 kilometrů sjezdovek.

Navzdory loňské nepovedené sezóně jsou střediska připravena přivítat milovníky lyžování a dalších zimních sportů. My u toho letos určitě budeme a nevynecháme jediný lyžařský areál. A co vy, máte už oprášenou výbavu a těšíte se na všechny letošní novinky? Dejte nám vědět na naších sociálních sítích, kde jsme jako REGION LIBEREC.Vidíme se na svahu! 


Liberec

Informace o trase

 
load