Penzion Na Bělidle

Penzion Na Bělidle nabízí komfortní ubytování v obci Krásný Buk, nedaleko města Krásná Lípa. Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt starého bělidla z roku 1770, který se nachází v krásném prostředí regionu Národního parku České Švýcarsko.

Penzion Na Bělidle - ubytování:

Penzion Na Bělidle má 12 dvou až pětilůžkových pokojů s 33 lůžky a s možností 5 přistýlek. Všechny pokoje v prvním poschodí mají vlastní koupelnu. Pokoje v podkroví mají sprchové kouty a WC přes chodbu. Všechny pokoje, díky vybavení dobovým nábytkem, mají neopakovatelnou atmosféru.

Zázemí penzionu Na Bělidle působí klidným a příjemným dojmem a je vhodné jak pro odpočinek, tak pro pracovní jednání. K dispozici je i jednací salónek.

Penzion Na Bělidle - stravování:

Penzion je v provozu jako "BED & BREAKFAST", tedy ubytování se snídaní. Možnost obědů a večeří nabízí nedaleký penzion Kyjovská terasa.

K dispozici je také nově zřízená kuchyňka, otevřena vždy od 11.00 – 22.00 hod, vybavená lednicí, mikrovlnou troubou, vařičem, kávovarem, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím a veškerými základními kuchyňskými potřebami.

Denně od 17.00 – 22.00 je pro hosty otevřený bar s nealko i alko nápoji.

Penzion Na Bělidle - služby:

Zázemí penzionu působí velmi klidným a příjemným dojmem a je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro aktivní turisty, zamilované páry, nebo ty, kteří hledají odpočinek od každodenního stresu v zaměstnání.  V penzionu je společenská místnost, kde se hosté mohou dívat na televizi, pouštět si oblíbené filmy, zahrát si některou z naší velké nabídky společenských her, půjčit si knížku nebo jen tak relaxovat u sklenice dobrého vína (široká nabídka kvalitních vín z templářských sklepů - Čejkovice) a hořícího krbu.

Penzion disponuje vlastním chráněným parkovištěm zdarma a úschovnou kol.

Pro nejmenší hosty zde vybudovali velké hřiště s pískovištěm, prolézačkami a houpačkami. Dále je k dispozici velké ohniště a gril.

mailKrásná Lípa

Krásná Lípa - Krásný Buk 1, 407 46