Ubytování v Apartmánu Ulrych najdete v klidné čtvrti města Liberec, nedaleko hlavního tahu na Děčín - v části nazvané Machnín, v regionu Jizerské hory.

Apartma Ulrych Richard - ubytování:

Apartmány se nachází v rodinném domě a jsou plně vybaveny. K dispozici je pro každý apartmán koupelna, WC a lednice. V obývacím pokoji je televize se satelitem.

K dispozici je menší apartmán (3 lůžka + 2 přistýlky) a větší apartmán (4 lůžka + 2 přistýlky).
V letních měsících můžete využít k příjemnému posezení zahradu vybavenou grilem, případně balkon. Vozidla mohou parkovat pod uzamčením na zahradě. Objekt je vhodný nejen pro celoroční rodinnou rekreaci, ale mohou jej využít ke krátkodobým pobytům také manažeři či zaměstnanci firem při služebních pobytech v Liberci.

Apartma Ulrych Richard - aktivity:

Přímo v obci naleznete obchody, tenisové kurty, golfové hřiště. Lze se zde i koupat a rybařit. V létě můžete vyrazit na cyklo výlet, v zimě je v okolí několik lyžařských tras, případně můžete navštívit nedaleká střediska zimních sportů Ještěd a Bedřichov.

Ceník ubytování: https://ubytovani-liberec-penzion.cz/cenik/

mailLiberec