Vyhledávání

Skleněná zahrada Jiřího Pačinka

Sklárna Jiřího Pačinka v Kunraticích je vyhlášena široko daleko a pokud se rozhodnete přijet podívat na kouzlo sklářského umění, určitě byste neměli zapomenout na krásnou Skleněnou zahradu plnou exotických rostlin.

Procházku Skleněnou zahradou Jiřího Pačinka si při své návštěvě sklárny rozhodně nemůžete nechat ujít! Magické rostliny všech tvarů, barev a velikostí, instalované přímo mezi živými rostlinami, nikde jinde nenajdete. Dopřejte si trochu relaxace a přijďte se kdykoliv během dne podívat na kouzelnou podívanou, která vypadá úplně jinak při ranním svitu a v posledních denních paprscích slunce. Stejně jako ve světle, tak i v různých ročních období střídá zahrada svoji podobu a jako na jaře, kdy se probouzí příroda, Vás ohromí i v zimních měsících, kdy jsou skleněné listy a květy obalené ledem a námrazou. 

A to není vše! Čeká zde na Vás i skleněné květinářství - Zahrada Pačinek, kde si můžete vybrat jakoukoliv květinu či rostlinu a odvést si ji rovnou domů a udělat si vlastní skleněnou zahradu. Pokud si nevyberete, vyrobí pro Vás na zakázku květinu podle Vašich preferencí. 

A že už jste se na zahradu byli podívat? To vůbec nevadí! Každý rok se v ní objeví nový neobjevený druh rostliny. 

VSTUPNÉ A OTEVÍRACÍ DOBA
Zahrada je přístupná celoročně, bez jakéhokoliv objednání či vstupného. 

Více na stránkách Pačinek Glass. 
Kunratice u Cvikova

Informace o trase

 
load