Ubytování pro školy ve Vítkovicích v Krkonoších

Turistická ubytovna Škola leží v obci Vítkovice v Krkonoších. Ubytovna nabízí levné ubytování pro školy v přírodě a lyžařské výcviky žáků základních a středních škol.

Turistická ubytovna Škola - ubytování:

• Obec Vítkovice v Krkonoších nabízí ubytování pro školy v přírodě a lyžařské výcviky žáků základních a středních škol. Ubytování v Základní škole, celková kapacita je 45 lůžek. Sociální zařízení na patře.
  • Stravování je zajištěno ve školní jídelně ve Vítkovicích (v letní sezóně po dohodě).
  • Společenská místnost, kuchyňka, možnost využití tělocvičny.
  • Lyžařské vleky 200 m od ZŠ.

Turistická ubytovna Škola - okolí:

Vzhledem ke své poloze jsou Vítkovice ideálním výchozím bodem  pro pěší a cykloturistiku. Místa jako Dvoračky, Rezek, Rovinka, Horní Mísečky, Zlaté návrší, jsou dostupná jak na kole tak pěšky. Vítkovice jsou v zimní sezóně vyhledávanou rekreační oblastí s řadou lyžařských areálů:

Skiareál Aldrov leží v nadmořské výšce 733 m.n.m. a čtyřsedačková lanovka s červenou a modrou sjezdovkou překoná výškový rozdíl 135 metrů. Skiareál Vurmovka je vhodný především pro rodiny s malými dětmi a lyžařský areál Janova Hora v nadmořské výšce 750 m.n.m nabízí 3 vleky a 4 sjezdové tratě, dětský vlek, snowtubing či snowpark. Všechny 3 areály jsou propojeny jedním odbavovacím systémem. V blízkosti se nacházejí i upravované běžecké tratě a okruhy.

mailVítkovice

Vítkovice v Krkonoších, 512 38