Pension apartmány Rafael

Apartmány poskytují kvalitní a příjemné ubytování v centru obce Bedřichov, v krásném prostředí regionu Jizerské hory.

Pension Rafael – ubytování:

Ubytování v rodinném penzionu Rafael je v dostupnosti všech důležitých míst zajišťujících pohodlný pobyt v obci.
K dispozici jsou 3 apartmány (čtyřlůžkové), jeden apartmánový domek (šestilůžkový), jeden zahradní domeček (dvoulůžkový) a velký prázdninový dům (pro 6–10 osob).
Podrobný popis a vybavení ubytování naleznete zde.
Za penzionem je velká, prostorná a upravená zahrada jak pro zimní radovánky, tak i letní vyžití. K dispozici je dětský koutek s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami, dále pak trampolína, stolní tenis, otevřené ohniště s venkovním posezením a gril.
Parkování je přímo před objektem.
Lyžárna/kolárna je vyhřívaná a každý apartmán má k dispozici vlastní vysoušeč obuvi.
Zdarma je Wi-Fi připojení, zapůjčení dětské postýlky a jídelní židličky, sáněk, bobů a dětských koloběžek. Možnost i zapůjčení dětských stolních her a knih.
Penzion je nekuřácký a domácí mazlíčci jsou vítáni.

Pension Rafael – aktivity:

Pension je vhodný nejen pro odpočinek a relaxaci rodin s dětmi, ale i sportovce – běžkaře či cyklisty, protože Jizerky nabízejí nesčetné množství běžeckých tras, v létě pak cyklostezek. V Bedřichově jsou pak také upravené tenisové kurty a místní koupaliště.
Naleznete nás v klínu Jizerských hor, v centru lyžařského střediska Bedřichov.

mailBedřichov

Bedřichov 1744, 468 12