Ubytování U Nás

Ubytování U Nás nabízí cenově velice výhodné ubytování po celý rok v jednom z nejkrásnějších míst turistického regionu Krkonoše, v obci Štěpanická Lhota, která je součástí obce Benecko. V okolí je řada příležitostí pro letní i zimní rekreaci a sporty. Ubytování U Nás stojí přímo na dolní stanici lanovky na sjezdovku Ski Areálu Benecko.

Ubytování U Nás - služby:

Ubytování je možné ve dvou čtyřlůžkových pokojích, každý pokoj má samostatný sprchový kout a toaletu. Oba pokoje mají společný vchod, vybavenou kuchyňskou linku vč. lednice, mrazáku, kombinovaného sporáku a základního vybavení kuchyně a společenskou místnost. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem. Čtyřlůžkový apartmán je  malá bytová jednotka, jenž má dvě místnosti, z čehož jedna slouží jako ložnice a druhá jako kuchyň (standardně vybavena) s jídelním koutem. Apartmán má samostatný sprchový kout a toaletu. V ložnici se nachází TV+SAT. Dále je zda samostatná šatna a vstupní chodbička. Přístup je možný zadním i předním vchodem domu.            Vlastní kuchyňské linky umožňují levný způsob stravování. Případně je možné zamluvit stravování v blízké horské ubytovně vzdálené 100 m od domu. Přímo u domu se nachází vlastní parkoviště. Hosté mohou využít společenskou místnost. V létě je k dispozici zahradní gril a venkovní krytý bazén.

Ubytování U Nás - využití:

Penzion je vhodný pro individuální a rodinnou rekreaci, ale také pro společná setkání i několika rodin, přátel a známých. Oddělené ložnice s vlastním sociálním vybavením poskytují dostatečné soukromí a nová společenská místnost s kuchyňským koutem umožní společné setkání a zábavu.

Beneckoje nádhernou rekreační oblastí vhodnou pro zimní i letní sporty a turistiku.

mailBenecko

Benecko - Štěpanická Lhota 9, 514 01