Penzion U České koruny

Penzion U České koruny nabízí ubytování přímo v centru města Jičín, v jeho historické části v severovýchodním rohu Valdštejnova náměstí. Jičín je jedním z bran regionu Český ráj.

Penzion U České koruny  - ubytování:

Penzion nabízí ubytování ve dvou pokojích. Jeden je tvořen ložnicí s dvěma lůžky a obývacím pokojem rozkládacím gaučem (možnost 2 přistýlek) a TV. Druhý pokoj je menší - 1 pokoj, soc. zařízení, TV (možnost 1 přistýlky).

U pokojů je dále vstupní hala s posezením, balkón. V hale je také malý kuchyňský koutek s lednicí a varnou konvicí. Parkování je možné před penzionem - majitel poskytne parkovací kartu.

Penzion U České koruny  - stravování, aktivity:

Restaurace přímo vedle penzionu, koupaliště 500 m, rybník 500 m, Aquacentrum 500 m, les 1 km, vlak 750 m, autobusové nádraží 300 m

Ubytování je možné pouze v hlavní turistické sezoně.

mailJičín

Valdštejnovo nám. 77, Jičín, 506 01