Rodinný penzion Světlá

Rodinný penzion Světlá poskytuje ubytování v obci Světlá nědaleko města Semily, v malebné oblasti regionu Český ráj u hory Kozákov 744 m n.m., která je známá především výskytem polodrahokamů a krásnou, rozmanitou okolní krajinou.

Rodinný penzion Světlá - ubytování:

Ubytování penzion Světlá nabízí v útulně zařízených pokojích se sociálním zařízením (sprcha, WC). Provoz penzionu je non-stop.

Rodinný penzion Světlá - stravování:

Uvedené ceny za ubytování jsou včetně snídaně bufetovým způsobem, kde hostům nabízí domácí produkty včetně chleba či masa od místních farmářů a dále pro své hosty připravují v rámci polopenze večerní menu (večerní menu není v ceně ubytování). Stravování pro ubytované hosty je zajištěno v restauraci penzionu. Restaurace je vyhlášena vynikající kuchyní mistra šéfkuchaře. Dále je zde společenská místnost vhodná např. ke hraní společenských her či posezení u kávy. Při hezkém počasí mohou hosté využít i prostornou terasu.

Rodinný penzion Světlá - aktivity:

V letním období vyzývá nejbližší okolí Kozákova k mnoha možnostem výletů, jako je např. Dlaskův statek, hrad Trosky, Frýdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov, či Hrubá Skála se skalním městem, výstavy drahých kamenů. K dalším cílům patří i nedaleké Bozkovské jeskyně, rozhledny, Riegrova stezka, Belémské a Klokočské skály a další. Ti, kteří preferují sportovnější vyžití jistě ocení síť cyklistických stezek, školu paraglidingu, jízdu na koni, horolezectví nebo golf.

V zimním čase je ubytování v penzionu vhodné pro milovníky zimních sportů a turistiky (vleky: Kozákov, známé areály Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou, upravené běžecké tratě).

mailSemily

Světlá 3, Semily, 513 01