Turistická ubytovna Janovská sokolovna

Turistická ubytovna Janovská sokolovna nabízí jednoduché ubytování přímo ve sportovním areálu v obci Janov nad Nisou, v regionu Jizerské hory.

Turistická ubytovna je otevřená celoročně, je určená především pro turistické, školní a sportovní pobyty. Areál se nachází v klidném místě u lesa. Nabízí krytou tělocvičnu a venkovní hřiště na fotbal, volejbal, nohejbal, tenis. Je vhodnou základnou i pro lyžaře a cyklisty, poblíž jsou sjezdovky a nástupní místa běžeckých tratí/cyklotras Jizerské magistrály - Bedřichov a Severák.

Pokoje a sociální zařízení jsou nově zrekonstruované, Pokoje jsou vybavené dřevěným nábytkem - postele, noční stolky, skříně. Na všech pokojích (krom dvou a třílůžkového) je vždy jedna palanda. Lůžkoviny jsou zahrnuté v ceně ubytování, hosté si povlékají sami. Sociální zařízení je společné na chodbě, ručníky neposkytujeme. V ubytovně je dále k dispozici společenská místnost a malá kuchyňka s nádobím, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, lednicí. Stravování je možné objednat v klubovně v přízemí.

Cena ubytování závisí na počtu nocí, základní cena 210 Kč za osobu/noc se s počtem nocí snižuje: od 20 nocí účtujeme 190 Kč za osobu/noc, od 70 nocí  170 Kč za osobu/noc, od 150 nocí 150 Kč za osobu/noc (150 nocí je např. 30 osob na 5 nocí). K ceně se připočítává rekreační poplatek 15 Kč za dospělého/noc. Tento poplatek neplatí sportovní a pracovní pobyty.  Pobyty na více než 20 nocí mají v ceně zahrnuté také využití sportovišť v areálu Janovské sokolovny.

mailJanov nad Nisou

Janov nad Nisou 504, 468 11