Apartmány Adam nabízí ubytování v rodinném domě, ve dvou samostatných prostorných apartmánech v centru města Turnov, v regionu Český ráj.

Apartmány Adam – ubytování:

Pokoj 1 – Žlutý
Prostorný apartmán (60 m2) nabídne to nejvyšší pohodlí a luxus. Je vybaven televizí, satelitem, vlastní kuchyňskou linkou a prostornou koupelnou se sociálním zařízením. Kapacita apartmánu je 3 lůžka a 2 přistýlky

Pokoj 2 – Oranžový
Prostorný apartmán (60 m2) nabídne to nejvyšší pohodlí a luxus. Kapacita jsou 3 lůžka a 2 přistýlky. Jídlo můžete připravit na kuchyňské lince vybavené sporákem, mikrovlnou troubou, lednicí a varnou konvicí. V pokoji vás překvapí velká koupelna se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Další vybavení apartmánu je televizi se satelitem a pohodlné pohovky.

I když je špatné počasí, můžete trávit chvíle dovolené na zastřešené terase s posezením, lávovým grilem a výhledem na Turnov.

V létě je k dispozici luxusní bazén o rozměrech 8 x 3 metry se slanou vodou a protiproudem.

Listopad – Duben:  Apartmány Adam nabízí v období listopad – duben dlouhodobé ubytování za snížené ceny.

Apartmány Adam – okolí:

Český ráj je romantické místo, kde se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami. Český ráj je nejstarší chráněnou krajinnou oblastí České republiky a je jen potvrzením kouzla krajiny a její různorodosti. Hrady, zámky, lidová architektura, lesy, skalní města, to vše je tady jen pro Vás. Z Turnova je kousek k největším zajímavostem a k nejzajímavějším památkám Českého ráje. Hrad Valdštejn, Hrubá Skála, Sychrov, Trosky, Hruboskalsko (skalní komplex), Kopicův statek, Maloskalsko (Pantheon, skalní bludiště Besedice) atd.
mailTurnov

Jiráskova 122, Turnov, 511 01