Penzion Pihel se nachází v malebné krajině podhůří regionu Lužické hory, mezi městy Nový Bor a Česká Lípa při silnici 1/9. Penzion nabízí kvalitní ubytování v útulných pokojích a apartmánech, z nichž některé jsou v romantickém stylu.

Penzion Pihel - vybavení:

Součástí každé ubytovací kapacity je koupelna se sprchou a WC. K dispozici je TV/SAT a DVD přehrávač. V samostatných pokojích je kuchyňský kout s mikrovlnou troubou, ledničkou, rychlovarnou konvicí a malou jídelní soupravou. Ke každému apartmánu náleží plně vybavená kuchyňka.

Penzion Pihel - služby:

- WiFi připojení
- bezpečné parkování
- možnost uložení jízdních kol, případně lyží
- k dispozici je zahrada s otevřeným ohništěm
- ubytování zvířecích mazlíčků je po dohodě možné

Penzion Pihel - stravování:

- v případě zájmu připravíme snídani
- nejbližší restaurační zařízení je vzdálené 1 km
- možnost objednání pizzy – dovoz zdarma
- káva a čaj jsou v ceně pobytu

Penzion Pihel - možnosti ubytování:

Penzion Pihel je vhodný pro ubytování obchodních cestujících, pracovních pobytů jednotlivců i firem a vzhledem ke své výhodné poloze zejména pro ubytování turistů, kteří míří do této atraktivní oblasti.

Penzion Pihel - aktivity:

V blízkém okolí penzionu je mnoho příležitostí pro objevování turistických krás i historických památek a nabízí se různé formy aktivního odpočinku. Pouhých 19 km na sever je krajina skalních soutěsek Českého Švýcarska, 18 km směrem na jih se rozprostírá oblast Máchova jezera. V dostupné vzdálenosti (necelých 50 km) se nachází Ještědský hřbet s dominantním Ještědem. Z oken penzionu je možné vidět České Středohoří, které přechází do kuželovitých tvarů kopců a kopečků Lužických hor.

mailNový Bor

Pihel 223, 471 18