Chata Stará škola

Levné ubytování v klidném prostředí v blízkosti Černostudničního hřebene.

Nabízíme levné ubytování v horské chatě, v klidném prostředí Jizerských hor u lesa, v obci Zásada – Zbytky, nedaleko Tanvaldu, s výhledem na Krkonoše a Český ráj. V chatě je 12 pokojů – 45 lůžek, nová společenská místnost – herna s ping-pongovým stolem, v mezi patře se nachází nové sociální zařízení. K dispozici je vybavená kuchyň a jídelna.

Okolí je vhodné pro pěší turistiku, letní i zimní sporty. V místě je rozhledna Černá Studnice a vyhlídka Muchov. V letních měsících je možné využít dětského hřiště, ohniště, venkovní bazén, zatravněné hřiště pro míčové hry nebo posezení v altánu.

V zimních měsících se nabízejí lyžařské sjezdovky v Zásadě – 2 km, Tanvaldský Špičák – 7 km, Rejdicích… Plavecký bazén s tobogány a saunou je v Jablonci nad Nisou, vzdálený 15 km, v letních měsících se nabízí možnost zaplavání si v Jablonecké přehradě nebo na koupališti v Tanvaldě – 6 km.

Pobyt zde je ideální pro relaxaci v přírodě, vhodný je i pro skupiny – ozdravné pobyty, rodiny s dětmi a  dětské pobyty.

Těšíme se na Vás.

mailZásada