Ubytování Zeman

Ubytování Zeman se nachází v klidné části města Vysoké nad Jizerou, v turistickém regionu Krkonoše. Vysoké nad Jizerou má staletou tradici lyžování a byl zde založen první ski klub v českých zemích. I vzhledem k této tradici je Vysoké nad Jizerou vyhledávaným cílem pěších turistů, cykloturistů, lyžařů a dalších sportovců z Čech i zahraničí.

Ubytování Zeman – ubytování:

Ubytování Zeman nabízí ubytování v soukromém penzionu se čtyřmi bytovými jednotkami.  Každá bytová jednotka je samostatná a její součástí je sociální zařízení se sprchou nebo vanou, kuchyň a jídelní kout. V bytové jednotce jsou dvou- až třílůžkové pokoje a celková kapacita je 35 osob.

Ubytování Zeman – stravování:

Vlastní stravování - v každém z apartmánů je vybavená a plně zařízená kuchyň.

Ubytování Zeman – další služby:

K dispozici hostům je společenská místnost, minibar, lyžárna ke každému z apartmánů, možnost parkovat na parkovišti nebo parkování v garážích.  Pro hosty možnost užívání hřiště, bazénu, dětského koutku, ohniště a rozlehlého upraveného areálu.  Projížďky na koni jsou možné po domluvě s p. Zemanem.

Kulturní a sportovní vyžití v létě:

• 600 m od penzionu – muzeum, divadlo Krakonoš, bowling bar, restaurace, hospůdky
  • v okolí – Bozkovské dolomitové jeskyně, mlýn (Roztoky), rodný dům spisovatele Antala Staška, hrad (Navarov), rozhledna J.Cimrmana a rozhledna Štěpánka (Příchovice), Mumlavský vodopád, sklárna, pivovar, hornické muzeum (Harrachov 16 km)
Vyžití v zimě:
  • lyžování skiareál  ŠACHTY (600 m od penzionu)
  • lyžařská škola, půjčovny lyží, snowtubing, skútry, psí spřežení atd.
  • noční lyžování – osvětlené sjezdové tratě
  • sjezdové a běžecké tratě – pro pokročilé i začátečníky

mailVysoké nad Jizerou

Sadová 150, Vysoké nad Jizerou, 512 11