Turistická ubytovna Fabrika

Turistická ubytovna Fabrika poskytuje ubytování na kraji obce Doubice, nedaleko městečka Krásná Lípa, v malebném prostředí Národního parku České Švýcarsko.

Ubytování v doubické Fabrice nabízí 23 lůžek v šesti pokojích ve stylu ubytovny, se společnou kuchyňkou a dvěma koupelnami. V budově je také k dispozici samostatný 2-5ti lůžkový apartmán (2+kk) s vlastní kuchyňkou a koupelnou.

Stará fabrika - původně níťárna - byla rekonstruována tak, aby jí bylo možné využívat jak k ubytování, tak pro pořádání různých společenských, kulturních, sportovních a vzdělávacích akcí.

Inspirativní a divokou přírodu mají hosté přímo za humny. K Fabrice patří rozlehlý pozemek vhodný pro celou řadu venkovních aktivit. Okolí Fabriky nabízí možnosti pro pěší turistiku, horolezectví, cyklistiku, jízdu na koni apod.

V přízemí turistické ubytovny Fabrika je pivnice (200 m2) pro 50-100 hostů. Rohové podium je často využíváno pro hudební produkce všech druhů i žánrů (piano v místě). Před Fabrikou je k dispozici gril a venkovní posezení.

V prvním patře turistické ubytovny Fabrika  je světlý, variabilně použitelný ateliér o rozloze 220m2. Ze tří stran prosvětlená místnost je ideální pro výtvarníky, pro pořádání školení či workshopů, pro různé školení nebo podnikové akce, ale také například jako zkušebna pro hudebníky či divadelníky.

mailDoubice

Doubice 174, 407 46