Camping 2000 nabízí ubytování v osadě Janův Důl, jižně od města Liberec. Leží v těsné blízkosti hory Ještěd, v regionu Lužické hory a Ještědský hřbet.

Z vrcholu Ještědu je kruhový výhled do na město Liberec a jeho okolí. Oblast okolo Ještědu je ideální pro turistiku a cyklistické výlety na horských kolech.

Camping 2000 - rozloha:

Rozloha Campingu 2000 je 6 ha. Najedete zde zhruba 100 travnatých míst pro stanování, každé o rozloze 100 m2. Jsou zde elektrické zásuvky (6amp) pro připojení karavanů. Zhruba 15 míst je bez elektrických přípojek.

Camping 2000 - ubytování:

Ubytování je kromě stanů možné také v mobilních domcích a luxusních prázdninových domech. Nabídku najdete na:www.camping2000.com

Camping 2000 - aktivity:

V sezóně je v kempu připraven anglicky mluvící animační tým, který organizuje hry, turnaje, večerní procházky a každodenní diskotéky.

Pro příjemné strávení večerů jsme připravili hernu, ve které si můžete zahrát šipky, billiard a pool billiard. Můžete si zde také dát drink nebo něco dobrého k jídlu.

V areálu kempu je venkovní bazén s 36 m dlouhým tobogánem.

mailJanův Důl

Janův Důl 15, Janův Důl, 463 52