Jízdárna U Potoka

Ranč a penzion U potoka se nachází v obci Lučany nad Nisou, na pomezí regionu Jizerské hory a Krkonoše. Nabízí kromě ubytování i služby v oblasti agroturistiky spojené především s koňmi.

Veškeré poskytované služby agroturistiky spojené s jízdou na koních pro Vás jsou pod dohledem zkušených instruktorů a jezdců na hodných a klidných koních.

Jízdy na koních jsou organizovány individuálně po oboustranné dohodě s ohledem na počasí a na zkušenosti, fyzickou a zdravotní kondici zájemců i koní.

Účastníci jsou rozděleni dle pokročilosti v jízdě a s každým se pracuje individuálně podle jeho schopností. Pobyty jsou vhodné pro všechny ve věku od 12 let a jsou i pro ty, kteří na koni ještě nikdy neseděli.

Díky možnosti užívat si jízdy na koni rodičů s dětmi se jedná o zajímavou alternativu dětských koňských táborů.

Podrobný ceník zde.

mailLučany nad Nisou