Rekreační středisko Chata Nebákov

Chata Nebákov je situována pod hrází rybníka Nebákov, v sousedství Nebákovského mlýna. Areál se nachází v obci Troskovice, v regionu Český ráj a je přístupný po cestě z obce Mladějov.

Rekreační Chata Nebákov byla postavena v roce 1941 jako výletní sídlo pro ředitele Škody Plzeň pana Pantoflíčka. Od roku 1990 je rekreační středisko využíváno celoročně pro rodinou rekreaci sportovní soustředění, školení, semináře a pod. Budova je vytápěna ústředním topením, na pokojích je teplá a studená voda, sociální zařízení jsou na chodbě.

Rekreační středisko Chata Nebákov - stravování:

Cena za ubytování je s polopenzí.

Budova je třípodlažní, v přízemí jídelna, bar a kuchyně. Celková kapacita ve dvou samostatných jídelnách je 100 míst u stolů.

Středisko zajišťuje celodenní stravování a v sezóně občerstvení ve vlastním kiosku, kde je možnost posezení v blízkosti místního splavu, pod širým nebem, k dispozici je i přírodní ohniště pro posezení u táboráku, v případě nepříznivého počasí nabízíme posezení u krbu. Středisko je známé dobrou kuchyní a příznivými cenovými relacemi.

Rekreační středisko Chata Nebákov - ubytování:

V areálu chaty se nachází chatky a ještě jedna budova, bývalá "sportovka". Před nedávnou dobou prodělala tato budova rozsáhlé úpravy. Původní jedna velká místnost byla přestavěna na čtyři menší pokoje, jeden je určený pro personál. Sociální zařízení je stejné s chatkami. Nově zbudované další dva pokoje s příslušenstvím.

Rekreační středisko Chata Nebákov - aktivity:

K dispozici jsou lodičky, kola, hřiště pro odbíjenou. V sousedním rybníku je možnost koupání a rybolovu na místní povolenky.

mailMladějov

Mladějov 38, 507 45