Kemp a koupaliště Zákupy

Kemp Zákupy poskytuje ubytování na kraji historického města Zákupy, které se nachází v regionu Máchův kraj.

Kemp a koupaliště Zákupy - ubytování:

V kempu Zákupy máte možnost stanovat, přijet s karavanem nebo se ubytovat v pěti šestilůžkových chatkách. Všechny mají v přízemí velkou společenskou místnost, sprchový kout, toaletu a malý kuchyňský kout s lednicí. V patře jsou 2 pokoje (3 + 3 lůžka). U každé chatky je místo pro parkování 2 aut. Pro karavany jsou připraveny elektrické přípojky.

Kemp a koupaliště Zákupy - stravování:

V horní části areálu je restaurace s možností stravování. Zde se pořádají i různé kulturní akce. Pro rychlé občerstvení slouží stánek na pláži.

Koupaliště a jeho vybavení: Vstup do vody je možný po celém obvodu vodní plochy, pro neplavce a malé děti je vhodný pozvolný přístup z písečné pláže. Mezi atrakce koupaliště patří 9 m vysoký a 95 m dlouhý tobogán. Ležet můžete na písečné pláži i na trávníku, na slunci i ve stínu stromů. K dispozici je hřiště na plážový volejbal. V areálu jsou také nově zrekonstruované sprchy s teplou vodou a toalety. V objektu na pláži jsou převlékárny a místnost první pomoci.

mailZákupy

Zákupy, 471 23