Kemp a koupaliště Sloup

Kemp s koupalištěm nabízí ubytování v obci Sloup v Čechách, v regionu Lužické hory.

Radvanecký rybník leží na horním toku Dobranovského potoka mezi Radvancem a Sloupem. Má rozlohu 8,67 ha, jeho břehy jsou z větší části zalesněné a na severu na ně navazuje poměrně velké rašeliniště. Jeho součástí je dnes také letní tábořiště s chatkami. Na jižní straně rybníku se nachází upravené pláže sloužící k rekreaci a koupání. Je zde možnost autokempinku, nachází se zde sezónní letní restaurace.

Radvanecký rybník dává příležitost i ke sportovnímu rybaření. Krásná a romantická krajina, v níž se na hladinách rybníků zrcadlí siluety okolních kopců, zeleň lesů a šedé pískovcové skály, okolí vybízí k projížďkám na koních. Značené turistické cesty poskytnou nejedno překvapení - výhledy z kopců, pískovcové reliéfy, průniky vyvřelých hornin (čediče a znělce). Skalní stěny a věže nabízejí náročné horolezecké výstupy.

Kemp a koupaliště Sloup - ubytování:

Kemp: ubytování ve vlastních stanech, terén převážně pod stromy, část na travnaté ploše. Areál je v noci osvětlený a střežen bezpečnostní službou, místa pro karavany s možností připojení na 220 V (oddělené měření).

Srub Burianka: pro 7 osob (3 a 4 lůžkový pokoj), umyvadlo se studenou vodou, vařič, lednice. Vhodné pro jednu rodinu.

Chata u vody: pro 4 osoby (2x dvoulůžkový pokoj). Bez vybavení.

Dvě vícelůžkové chaty: s 2 a 4 lůžkovými pokoji (celková kapacita 22 osob). Velice skromně vybavené, ve čtyřlůžkových pokojích palandy, málo prostoru. Pro nedostatek soukromí nedoporučujeme rodinám, spíše vhodné pro školní výlety aj.

Kemp a koupaliště Sloup - vybavení:

Umývárny, sprchy s teplou vodou, WC venkovní i v budově. Bez kuchyňky.

Kemp a koupaliště Sloup - stravování:

V areálu koupaliště je objekt restaurace s terasou, s bohatou nabídkou hotových jídel i minutek včetně nápojů, cukrovinek a mraženého zboží. Dále je zde stánek s rychlým občerstvením, kde lze koupit i základní potraviny. Stánek v blízkosti pokladny nabízí prodej novin, časopisů, drogistického zboží, hraček.
mailSloup v Čechách

Cvikovská ulice, Sloup v Čechách, 471 52